Scroll to top

Mathias Joachim Larsen

Adm. Direktør

E-mail: mathias@teamtronic.dk

Tlf: +45 29 71 65 95

Bjarke Boll

Key Account Manager

E-mail: bjarke@teamtronic.dk

Tlf: +45 28 35 90 29

Poul Nellemose

Teknisk chef

E-mail: nellemose@teamtronic.dk

Tlf: +45 40 98 82 82

Jens Thorup

Lager og logistikansvarlig

E-mail: thorup@teamtronic.dk

Tlf: +45 53 73 10 20

Simon Foss

Studentermedhjælper

E-mail: simon@teamtronic.dk

Tore Olsen

Økonomichef

E-mail: tore@teamtronic.dk

Tlf: +45 31 10 98 69

Victor Tolstrup

Key Account Manager

E-mail: victor@teamtronic.dk

Tlf: +45 22 16 72 07

Jan Klinge

Projektsupporter

E-mail: klinge@teamtronic.dk

Tlf: +45 30 35 30 37

Kateryna Silenko

Studentermedhjælper

E-mail: logistics@teamtronic.dk

Allan Rise

Produktionsansvarlig

E-mail: allan@teamtronic.dk

Tlf: +45 53 89 01 15

Mikkel Møller

Salgschef & Partner

E-mail: mikkel@teamtronic.dk

Tlf: +45 53 78 01 15

Thomas Uwe Jørgensen

Belysnings- & energikonsulent

E-mail: thomas@teamtronic.dk

Tlf: +45 40 50 19 39

Martins Galauskis

Produktudvikler

E-mail: martins@teamtronic.dk

Tlf: +45 50 65 58 59

Nanna Eckhoff

Marketingansvarlig

E-mail: nanna@teamtronic.dk

Tlf: +45 31 16 14 18

Gitte Jakobsen

Produktionsmedarbejder

E-mail: gitte@teamtronic.dk

Tlf: +45 31 43 03 73

Marianne Nimb

Key Account Manager & Lysdesigner

E-mail: nimb@teamtronic.dk

Tlf: +45 24 98 85 30

Karsten Nellemose

Medejer / Indehaver

E-mail: karsten@teamtronic.dk

Tlf: +45 25 53 16 15

Klaus Rise

Indkøbsansvarlig

E-mail: klaus@teamtronic.dk

Tlf: +45 20 34 95 92

Pernille Houlind Larsen

Salg / Marketingsmedarbejder

E-mail: pernille@teamtronic.dk

Tlf: +45 53 50 39 81

Una Rise

Produktionsmedarbejder

E-mail: una@teamtronic.dk

Tlf: +45 40 98 82 75

Mathias Joachim Larsen

Adm. Direktør

E-mail: mathias@teamtronic.dk

Tlf: +45 29 71 65 95

Tore Olsen

Økonomichef

E-mail: tore@teamtronic.dk

Tlf: +45 31 10 98 69

Mikkel Møller

Salgschef & Partner

E-mail: mikkel@teamtronic.dk

Tlf: +45 53 78 01 15

Marianne Nimb

Key Account Manager & Lysdesigner

E-mail: nimb@teamtronic.dk

Tlf: +45 24 98 85 30

Bjarke Boll

Key Account Manager

E-mail: bjarke@teamtronic.dk

Tlf: +45 28 35 90 29

Victor Tolstrup

Key Account Manager

E-mail: victor@teamtronic.dk

Tlf: +45 22 16 72 07

Thomas Uwe Jørgensen

Belysnings- & energikonsulent

E-mail: thomas@teamtronic.dk

Tlf: +45 40 50 19 39

Karsten Nellemose

Belysningskonsulent

E-mail: karsten@teamtronic.dk

Tlf: +45 25 53 16 15

Poul Nellemose

Teknisk chef

E-mail: nellemose@teamtronic.dk

Tlf: +45 40 98 82 82

Jan Klinge

Projektsupporter

E-mail: klinge@teamtronic.dk

Tlf: +45 30 35 30 37

Martins Galauskis

Produktudvikler

E-mail: martins@teamtronic.dk

Tlf: +45 50 65 58 59

Klaus Rise

Indkøbsansvarlig

E-mail: klaus@teamtronic.dk

Tlf: +45 20 34 95 92

Jens Thorup

Lager og logistikansvarlig

E-mail: thorup@teamtronic.dk

Tlf: +45 53 73 10 20

Kateryna Silenko

Studentermedhjælper

E-mail: logistics@teamtronic.dk

Nanna Eckhoff

Marketingansvarlig

E-mail: nanna@teamtronic.dk

Tlf: +45 31 16 14 18

Pernille Houlind Larsen

Marketingsmedarbejder / salg

E-mail: pernille@teamtronic.dk

Tlf: +45 53 50 39 81

Simon Foss

Studentermedhjælper

E-mail: simon@teamtronic.dk

Allan Rise

Produktionsansvarlig

E-mail: allan@teamtronic.dk

Tlf: +45 53 89 01 15

Gitte Jakobsen

Produktionsmedarbejder

E-mail: gitte@teamtronic.dk

Tlf: +45 31 43 03 73

Una Rise

Produktionsmedarbejder

E-mail: una@teamtronic.dk

Tlf: +45 40 98 82 75

Kontaktformular

Har du spørgsmål angående produkter, salgstilbud eller andet?

Reklamation og garantier

Har du spørgsmål angående reklamation eller garantier?