Scroll to top

Poul Nellemose

Adm. Direktør

E-mail: nellemose@teamtronic.dk

Tlf: +45 40 98 82 82

Jens Thorup

Projektleder

E-mail: thorup@teamtronic.dk

Tlf: +45 53 73 10 20

Tina Jørgensen

Kontorassistent

E-mail: tina@teamtronic.dk

Tlf: +45 31 70 58 36

Lars Kjær

Salgsdirektør

E-mail: kjaer@teamtronic.dk

Tlf: +45 26 80 55 80

Mathias Joachim Larsen

Key account manager

E-mail: mathias@teamtronic.dk

Tlf: +45 29 71 65 95

Klaus Rise

Produktionsansvarlig

E-mail: klaus@teamtronic.dk

Tlf: +45 20 34 95 92

Glen Ambo Egeberg

Økonomichef

E-mail: Glen@teamtronic.dk

Tlf: +45 20 25 11 50

Jesper Lassen

Key Account Manager - Outdoor

E-mail: Lassen@teamtronic.dk

Tlf: +45 91 25 29 52

Una Rise

Produktionsmedarbejder

E-mail: una@teamtronic.dk

Tlf: +45 40 98 82 75

Karsten Nellemose

Tilbud- og belysningskonsulent

E-mail: karsten@teamtronic.dk

Tlf: +45 25 53 16 15

Nanna Eckhoff

Marketing- og kommunikationsansvarlig

E-mail: Nanna@teamtronic.dk

Tlf: +45 20 10 92 63

Lars Banke Petersen

Produktionsmedarbejder

E-mail: Larsbankep@teamtronic.dk

Kontaktformular

Har du spørgsmål angående produkter, salgstilbud eller andet?

Reklamation og garantier

Har du spørgsmål angående reklamation eller garantier?