Scroll to top

Poul Nellemose

Adm. Direktør

E-mail: nellemose@teamtronic.dk

Tlf: +45 40 98 82 82

Mathias Joachim Larsen

Key account manager

E-mail: mathias@teamtronic.dk

Tlf: +45 29 71 65 95

Jan Klinge

Producent

E-mail: klinge@teamtronic.dk

Tlf: +45 30 35 30 37

Una Rise

Produktionsmedarbejder

E-mail: una@teamtronic.dk

Tlf: +45 40 98 82 75

Lars Kjær

Salgsdirektør

E-mail: kjaer@teamtronic.dk

Tlf: +45 26 80 55 80

Mikkel Møller

Belysningskonsulent

E-mail: mikkel@teamtronic.dk

Tlf: +45 53 78 01 15

Nanna Eckhoff

Marketingansvarlig

Barsel

Gitte Jakobsen

Produktionsmedarbejder

E-mail: gitte@teamtronic.dk

Tlf: +45 31 43 03 73

Glen Ambo Egeberg

Økonomichef

E-mail: glen@teamtronic.dk

Tlf: +45 20 25 11 50

Karsten Nellemose

Belysningskonsulent

E-mail: karsten@teamtronic.dk

Tlf: +45 25 53 16 15

Pernille Houlind Larsen

Marketingsmedarbejder

E-mail: pernille@teamtronic.dk

Tlf: +45 53 50 39 81

Allan Rise

Produktionsmedarbejder

E-mail: allan@teamtronic.dk

Tlf: +45 53 89 01 15

Jens Thorup

Lager og logistikansvarlig

E-mail: thorup@teamtronic.dk

Tlf: +45 53 73 10 20

Søren Topp

Producent

E-mail: topp@teamtronic.dk

Tlf: +45 40 42 04 80

Klaus Rise

Produktionsansvarlig

E-mail: klaus@teamtronic.dk

Tlf: +45 20 34 95 92

Kontaktformular

Har du spørgsmål angående produkter, salgstilbud eller andet?

Reklamation og garantier

Har du spørgsmål angående reklamation eller garantier?